Перший Український Будинок Престарілих

Медичне транспортування хворих

У процесі терапії важко хворого може знадобитися медичне транспортування хворих. Перевезення пацієнтів має здійснюватися виключно фахівцями.

Тарифи на перевезення хворих

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

  • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
  • вік хворого;
  • наявність захворювань та інших обмежень;
  • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;

Медичне перевезення здійснюється за допомогою реанімобіля, що відповідає наданим вимогам. Цей санітарний транспорт для перевезення хворих на швидкій допомозі повинен мати хороше оснащення і бути підготовленим навіть до далеких відстаней. У таких автомобілів особливо м’який хід, тому пацієнт під час транспортування не відчує додаткового дискомфорту.

Оснащення реанімобіля

Швидку для перевезення хворих комплектують залежно від діагнозу пацієнта, його стану і дистанції майбутньої поїздки.

Усередині машини є все, що може стати в пригоді для надання невідкладної допомоги важким хворим. Перелік може доповнюватися спеціальними пристосуваннями і приладами, показаними певному пацієнту.

Перед здійсненням медичного перевезення лежачих хворих диспетчер компанії “Перший Український Дім Престарілих” збирає всі необхідні дані про людину, яку транспортують: її стан, діагноз, особисті дані. Може знадобитися інформація про дихання і свідомість пацієнта, його ритм серця, тиск, наявність діабету, функціонування шлунково-кишкового тракту і нирок та інших особливостей. Залежно від цих даних комплектується реанімобіль, монтується потрібне обладнання, поповнюються запаси необхідних медикаментів. Перед самим транспортуванням інформація ще раз перевіряється.

Коли планується замовлення швидкої для перевезення хворих на далекі дистанції, транспортування має здійснюватися парою водіїв, які змінюють один одного. При цьому поїздка має бути безпечною, комфортною і повноцінною для пацієнта.

Чому обирають нас?

Ми здійснюємо перевезення пацієнтів швидкої допомоги навіть у найскладніших і важких ситуаціях, коли необхідно терміново транспортувати хворого в реанімобілі.

Наші переваги:

1) Комфорт для хворих.

2) Професійне обладнання.

3) Цілодобова робота 7 днів на тиждень.

4) Кваліфікований персонал.

5) Спеціалізовані машини з сучасним імпортним медичним обладнанням, сертифікованим до використання на території України.

6) Робота по всій Україні.

Медичне транспортування: схема роботи

  1. Дзвінок до компанії “Перший Український Будинок Престарілих”.
  2. Відповіді на короткі запитання нашого оператора для розуміння ситуації та відправки потрібного авто і бригади.
  3. Виїзд реанімобіля.
  4. Надання платної швидкої допомоги з перевезення хворих.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!