Перший Український Будинок Престарілих

Перевезення хворих із лікарні

Організація “Перший Український Дім для людей похилого віку” надасть допомогу в перевезенні людини, яка потребує огляду та лікування, до клінік Європи. Пацієнтів перевозить особливий транспортний засіб, що дає змогу розмістити в салоні близьких, медпрацівників і лікарів.

Тарифи на перевезення хворих із лікарні

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

  • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
  • вік хворого;
  • наявність захворювань та інших обмежень;
  • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;

Якщо в будинку з’являється людина, у якої діагностовано важку хворобу, у родичів виникає безліч проблем. Більшість із них пов’язані з процедурами з догляду. Сюди ж належить перевезення хворої людини з лікарні до будинку. І якщо для тих, хто живе в мегаполісі, це питання вирішується за дві секунди, для жителів невеликих містечок і селищ – це іноді нездійсненне завдання.

Часто бувають такі ситуації, коли необхідно перевезти хворого з міста в місто. Затори на дорозі та великі відстані викликають стреси й у здорових людей, що вже й казати про пацієнтів. До того ж, далеко не в будь-якій машині можна перевозити лежачу людину.

Найкраще звернутися до спеціальної служби, яка допоможе транспортувати хворого від будинку до лікарні і назад. Автомобіль має бути оснащений усім необхідним, у ньому завжди мають бути ноші, потрібне обладнання та медикаменти. Гідравлічний компенсатор, встановлений у машині, дає змогу забезпечити комфорт хворому, навіть у разі перевезення поганою дорогою. У машині є система опалення та кондиціонер, тому можна перевозити хворого в будь-яку пору року.

У тому разі, якщо потрібне перевезення не з дому до лікарні, а з однієї клініки в іншу, краще родичам подбати про те, щоб знайти номер хорошої компанії з перевезення. Заявку на транспортування можна залишити у диспетчера нашої компанії просто зараз. Бригада нашої служби приїде дуже швидко, тому хвилюватися не варто. Якщо потрібно перевезти людину, яка не може ходити, телефонуйте нам!

У процесі перевезення поруч із хворим постійно перебуває лікар і контролює його стан. З пацієнтами можуть їхати родичі, всі деталі обговорюються заздалегідь. Найголовніше – комфорт для пасажирів.

У наших медичних працівників, які супроводжують хворого, є потрібне обладнання та медикаменти, які можуть знадобитися важко хворим людям або тим, хто недавно переніс інфаркт.

Звертайтеся в приватну фірму з перевезення хворих “Перший Український Дім для людей похилого віку”, ми вам допоможемо:

  • обійти всі ризики і доставити хворого без погіршення стану;
  • гарантувати безпеку пасажира і неотримання ним нових травм у процесі поїздки;
  • виключити стрес у хворого або у його родичів;
  • доставити пацієнта в лікарню в день отримання заявки, швидко перевезти його з однієї лікарні в іншу.

Для отримання наших послуг потрібно буде повідомити ПІБ хворого, його вік, діагноз, який у нього стан на даний момент. Так само вказати дату і час надання послуги, місце, в яке потрібно подати машину і кінцевий пункт призначення. Вказати, термінове замовлення чи ні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!