Перший Український Будинок Престарілих

Перевезення людини з переломом

Організація “Перший Український Дім для людей похилого віку” надасть допомогу в перевезенні людини, яка потребує огляду та лікування. Пацієнтів перевозить особливий транспортний засіб, що дає змогу розмістити в салоні близьких, медпрацівників і лікарів.

Тарифи на перевезення людини з переломом

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Шийка стегна є досить вузькою та крихкою ділянкою кістки, яку пошкодити можна навіть за незначного удару. Саме цей елемент з’єднує тазостегновий суглоб зі стегновою кісткою. Перелом шийки через ударний вплив може статися в будь-якому віці, оскільки міцність цієї частини кістки за все життя не збільшується. Однак найчастіше, коли ми говоримо про цей діагноз, ідеться про людей похилого віку, у яких трапляється перелом шийки стегна через зношування тканин. Стабілізація здоров’я пацієнта за цього діагнозу, безумовно, безпосередньо залежить від правильної та оперативної початкової допомоги.

Особливості перелому шийки стегна, реабілітація

Дегенеративні зміни в тканинах, а також нестача кальцію є основними причинами підвищення ризику виникнення переломів у людей після 60 років. Через це люди починають страждати від остеопорозу, який послаблює міцність кісток. Незначний забій фактично може стати причиною перелому шийки стегна. Для реабілітації пацієнта похилого віку необхідно використовувати фіксувальні пристосування – гвинти. Оскільки особливості організму в цьому віці не сприяють самостійній регенерації ділянки кістки, встановлення чужорідних елементів – єдина можливість реабілітації. Вдаються і до випадків повної заміни шийки стегна синтетичним виробом.

Процедура обов’язково має проводитися в лікувальному закладі. Однак важливо ще одне: правильне транспортування хворого до лікарні. Перелом шийки стегна супроводжується досить різким болем, який спричиняє дискомфорт у людини. Тому під час транспортування лежачого пацієнта необхідно забезпечити його мінімальну мобільність.

Наша приватна медична компанія “Перший Український Дім для людей похилого віку” пропонує послуги з оперативного та якісного транспортування пацієнта з даним діагнозом. Наявність необхідної професійної допомоги допоможе легше подолати велику відстань для хворого.

Транспортування пацієнта до лікарні

Насамперед під час перевезення хворого необхідно знерухомити пошкоджену кінцівку. Для цього медики за відсутності вже накладеної гіпсової пов’язки використовують шини Крамера або Дітеріхса. Вони охоплюють всю ногу, а не тільки суглоб хворого. Можливі й ускладнення з тиском у пацієнтів похилого віку через супутні больові відчуття, тому важливо підготуватися до цього під час транспортування.

Ефективне лікування залежить від ранніх термінів діагностики та оперативного втручання. Найкраще звернутися за транспортуванням лежачих хворих одразу ж після пошкодження шийки стегна. Це дасть можливість уже на ранніх етапах отримати всю необхідну допомогу.

Автомобілі нашої компанії оснащені необхідним обладнанням і медикаментами для транспортування пацієнта, а демпферні ноші та пневмопідвіска зменшать тряску хворого під час перевезення.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

  • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
  • вік хворого;
  • наявність захворювань та інших обмежень;
  • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!