Перший Український Будинок Престарілих

Транспортування в пансіонат

Організація “Перший Український Дім для людей похилого віку” надасть допомогу в перевезенні людини, яка потребує огляду та лікування. Пацієнтів перевозить особливий транспортний засіб, що дає змогу розмістити в салоні близьких, медпрацівників і лікарів.

Тарифи на перевезення в пансіонат

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

 • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
 • вік хворого;
 • наявність захворювань та інших обмежень;
 • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;

Малорухомих людей потрібно перевозити тільки на спеціальному транспорті, оскільки хворим важливо забезпечити надійну фіксацію, безболісне навантаження і вивантаження. Пацієнтів мають супроводжувати кваліфіковані медпрацівники. Ми готові забезпечити перевезення ваших рідних у пансіонат.

У яких випадках потрібна наша допомога?

До нас звертаються по допомогу під час перевезення до будинку відпочинку таких хворих:

 • візочників;
 • знерухомлених пацієнтів;
 • людей після інсульту, у яких проявляються залишкові наслідки у вигляді часткової втрати рухливості;
 • з повною втратою зору;
 • людей у віці, з болями в суглобах під час руху;
 • пацієнтів із проявами деменції.

Процес перевезення в затишний будинок-пансіонат для літніх людей

Фахівці компанії “Перший Український Будинок для літніх людей” опікуються всіма організаційними питаннями. Перед виїздом медпрацівники оглядають пацієнта і вирішують, наскільки безпечним є перевезення хворого. Учасники бригади обережно переносять (проводять) людину в санітарний автомобіль. Рух починається тільки після надійної фіксації хворого. Після прибуття в пансіонат для людей похилого віку фахівці самостійно перенесуть пацієнта в обраний номер.

Наш пріоритет: перевезення лежачих людей

Послугу надають тільки професіонали вищої категорії компанії “Перший Український Дім Престарілих”. Це: водії та медичні працівники. Для перевезення неходячих хворих підбирається оптимальний маршрут. Медперсонал консультує пацієнтів та їхніх родичів, які супроводжують на всіх етапах перевезення.

Безпека і комфорт пацієнта на першому місці

У звичайному автомобілі складно забезпечити безпеку і запобігти виникненню незручностей і навіть травм. Тому не рекомендується самостійно перевозити людей, які не можуть пересуватися. Перед нашими фахівцями служби з перевезення лежачих хворих ставиться завдання зберегти здоров’я пацієнта і не завдати йому шкоди. Це стосується погіршення самопочуття і додаткового стресу в процесі поїздки.

Обладнання реанімобіля для перевезення в пансіонат

Усі наші транспортні засоби обладнані сучасним обладнанням:

 1. Ноші.
 2. Каталка з амортизаторами.
 3. Пересувне крісло.
 4. Спеціальна підйомна платформа з м’яким рухом.
 5. Кондиціонер і система обігріву.
 6. Додаткові прилади для моніторингу самопочуття пацієнта і, за необхідності, надання медичної допомоги.

Наші медпрацівники перебувають біля клієнта протягом усієї дороги. У компанії “Перший Український Будинок Престарілих” працюють тільки професіонали вищої категорії. Водії не перший рік займаються перевезенням малорухомих і нерухомих людей. Для максимального комфорту обирається найбільш безпечний маршрут.

Усі наші співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Вони можуть працювати з різними пацієнтами. “Перший Український Будинок для літніх людей” перевезе пацієнта швидко, забезпечивши максимальний комфорт і безпеку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!