Перший Український Будинок Престарілих

Перевезення колясочників

На сьогоднішній день існує дуже мало міст, які були б облаштовані зі зручністю переміщення вулицями для візочників. І це при тому, що малорухомих людей у нашій країні більш ніж достатньо, і їм потрібні гідні умови.

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Тарифи на перевезення візочників

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Транспортування інвалідів дуже часто пов’язане з низкою функцій, в яких першорядним фактом є комфорт людей, що пересуваються в колясках.  У стандартних машинах немає всіх необхідних умов і пристосувань для поїздки людей з обмеженими можливостями. З цієї причини таке перевезення пацієнтів має здійснюватися тільки за допомогою спеціальних транспортних засобів. 

У такій машині має бути достатньо місця для візка і людей, які супроводжують пацієнта, передбачається і місце для багажу. В авто підлога не має бути слизькою, інакше візок всередині машини буде мобільним. Для фіксації хворого транспорт має оснащуватися спеціальними кріпленнями.

Усі транспортні засоби нашої компанії мають обов’язкове обладнання:

 • м’яким освітленням;
 • комунікаційними пристроями для постійного зв’язку з водієм;
 • спеціальними фіксаторами для колясок;
 • сучасною вентиляційною системою салону;
 • комфортабельними місцями для супроводжуючих;
 • низькими пандусами для комфортного виїзду/заїзду візка.

У водія, який здійснює транспортування інвалідів, має бути досвід водіння в місті та прилад навігації, оскільки комфорт поїздки пацієнта безпосередньо залежить від знання доріг. Стресовість ситуації може в рази знизитися завдяки доброзичливому підходу, особливо, якщо хворого планується перевозити на операції або процедури.

Лежачого хворого або інваліда в дорозі супроводжують медичні співробітники і, якщо необхідно, лікар необхідного профілю. Персонал служби, що надає послуги з перевезення інвалідів, має допомагати донести візки до машини, заносити їх всередину і надійно розташовувати в кабіні. Усі медичні працівники зобов’язані бути вмілими, тактовними, висококваліфікованими, володіти навичками першої допомоги та дотримуватися етики. Поїздки з нами пройдуть комфортно для пацієнтів, оскільки працівники компанії знайомі з особливостями психології роботи з людьми з обмеженими можливостями.

Якщо ви довірите перевезення інваліда нам, то отримаєте:

висококваліфікований персонал, який усвідомлює власну відповідальність за життя і комфорт пацієнта;

 • добре оснащені санітарні машини;
 • доступні розцінки;
 • безпечне транспортування, що відповідає чинним стандартам.

Компанія “Перший Український Будинок для літніх людей” може здійснити перевезення інвалідів-візочників у Києві в будь-яку точку міста і в будь-які терміни.

Щоб замовити послугу, потрібно зателефонувати за номером телефону, обговорити з диспетчером усі деталі, а також отримати консультацію щодо розцінок, параметрів поїздки і додаткових послуг, що надаються.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

 • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
 • вік хворого;
 • наявність захворювань та інших обмежень;
 • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!