Перший Український Будинок Престарілих

Перевезення хворих до Європи

Організація “Перший Український Дім для людей похилого віку” надасть допомогу в перевезенні людини, яка потребує огляду та лікування, до клінік Європи. Пацієнтів перевозить особливий транспортний засіб, що дає змогу розмістити в салоні близьких, медпрацівників і лікарів.

Тарифи на перевезення хворих до Європи

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

  • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
  • вік хворого;
  • наявність захворювань та інших обмежень;
  • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;

Необхідна для поїздки на територію Європи документація

Щоб виїхати за кордон і зарахуватися в європейську лікарню, необхідно підготувати:

закордонні паспорти;
підтвердження діагнозу, дозвіл лікаря на виїзд, згоду медичного закладу на зарахування хворого;
папери про наявність страхування у всіх, хто виїжджає;
готівка та банківські картки.

Підготуватися до перевезення хворих до Європи потрібно завчасно. Відскановані документи надсилаються диспетчерам, які допоможуть вам не помилитися.

Умови транспортування пацієнта в Європу

Якщо у хворого травмований хребетний стовп або він нещодавно переніс операцію, для його перевезення використовується вакуумний матрац, що допомагає не допустити подальшого травмування. У матраца є особливі ручки, що дають змогу безпечно переміщати хворого.

Під час будь-якої поїздки за необхідності можна зробити зупинку.

Радимо вам вивчити список предметів, які можна брати з собою, на сайті dpsu.gov.ua. Дозволено перевозити речі пацієнта і його супутників, а також медобладнання. Медикаменти з наркотичним ефектом можна провозити тільки з рецептом. Ліміт на провезення грошей – 10 тисяч доларів по відношенню до однієї людини. Свої речі в машині можна покласти в особливий відсік, під час їзди вони будуть, як слід, закріплені.

Обладнання машини

Кожне медичне таксі укомплектоване підвіскою, що дає змогу усунути дискомфорт від важких дорожніх покриттів, і обладнане особливими каталками і носилками.

Супроводжуючі особи мають можливість прийняти комфортне положення в кріслах, що розкладаються. У них легко відпочивати і переносити тяготи подорожі. Особливі системи стежать за температурними значеннями в салоні, вологістю і свіжістю повітря. Можна відкривати люк і вікна.

Ціна транспортування хворого з України до Європи вираховується залежно від:

  • відстані до кінцевої адреси;
  • стану пацієнта;
  • наявності потреби в медпрацівниках;
  • обсягу речей, які перевозяться.

Розрахунок вартості проводиться до поїздки, як і укладення договору. Після уточнення всіх деталей ми готуємося до обраного вами терміну, щоб забезпечити безпечне, комфортне транспортування пацієнта вчасно.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!