Перший Український Будинок Престарілих

Перевезення лежачих хворих

Організація “Перший Український Дім для людей похилого віку” надасть допомогу в перевезенні людини, яка потребує огляду та лікування. Пацієнтів перевозить особливий транспортний засіб, що дає змогу розмістити в салоні близьких, медпрацівників і лікарів.

Тарифи на перевезення лежачих хворих

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

  • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
  • вік хворого;
  • наявність захворювань та інших обмежень;
  • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;

Здоровій людині не зрозуміти проблем людей з обмеженими можливостями. Особливо важко тим, хто зовсім позбавлений здатності рухатися. Таку ситуацію важко прийняти і самому хворому, а родичам вона, до того ж, додає додаткових клопотів. Для цього і виробляються автомобілі, спеціально обладнані для комфортного перевезення лежачих хворих на будь-які відстані. Вони оснащені всім необхідним: додатковим місцем для супроводжуючих осіб і багажу, ношами і каталкою, а також спеціальним обладнанням і медикаментами для будь-яких випадків. Завдяки м’якій підвісці автомобіля нерівності дороги не відчуваються, відповідно і поїздка на ньому буде комфортною і зручною.

Крім іншого, медична евакуація лежачого пацієнта може знадобитися у всіляких ситуаціях. Можливо, це транспортування до лікувального закладу і назад, також поїздка на лікування в санаторій, пансіонат або притулок. Навіть звичайна поїздка неходячого на відпочинок в оздоровчих цілях може бути пов’язана з певними складнощами і витратами.

Так само необхідність у транспортуванні маломобільної людини може виникнути і в разі зміни місця проживання або ж переїзду в іншу країну. У цих випадках Вам варто скористатися нашими послугами зі спеціального перевезення хворих. Ми надаємо не тільки послуги простого транспортування до місця лікування і реабілітації, а й перевезення від ліжка до ліжка.

Порядок транспортування лежачих пацієнтів

Ми забираємо хворого в строго обумовлену годину. Перед укладанням хворого на ноші, на них підстилають ковдру, вільними кінцями якої загортають пацієнта. За холодної погоди або в зимовий час пацієнт укутується додатковою ковдрою.

Є ще правила транспортування маломобільних людей, яких неухильно дотримується наша бригада:

1) Під час обговорення умов транспортування, наш оператор розповідає про всі рекомендації щодо підготовки пацієнта до евакуації. Організаційні питання вирішуються не під час поїздки, а до її призначення.

2) Залежно від основного діагнозу і всіх супутніх йому чинників, обирають положення хворого, яке найбільше підходить для транспортування.

3) Кожна поїздка з лежачим пацієнтом супроводжується медичним працівником, який веде постійний моніторинг стану хворого, а в разі необхідності, надає кваліфіковану допомогу.

Спосіб перевезення лежачого хворого визначається лікарем, враховуючи думку родичів або самого пацієнта, якщо він самотній. Ми пам’ятаємо, що стан здоров’я наших пацієнтів залежить від оперативності транспортування і професіоналізму персоналу, що займається перевезенням.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!