Перший Український Будинок Престарілих

Перевезення лежачих хворих цілодобово

Організація “Перший Український Дім для людей похилого віку” надасть допомогу в перевезенні людини, яка потребує огляду та лікування. Пацієнтів перевозить особливий транспортний засіб, що дає змогу розмістити в салоні близьких, медпрацівників і лікарів.

Тарифи на перевезення лежачих хворих

Вартість перевезення

Від 750 ₴

Наші переваги

Доброзичливість медперсоналу

Наші працівники дуже уважні по відношенню до літніх людей, вони глибоко стурбовані рівнем здоров'я пацієнтів. Тому жоден пенсіонер не залишиться без медичних висновків і ретельного нагляду.

Економія грошей

У вартість проживання в будинку для літніх людей включено всі необхідні послуги за обумовленими цінами. Тому вам не потрібно буде переплачувати або переживати за наявність додаткових процедур.

Безкоштовний трансфер

При оформленні договору з терміном проживання від трьох місяців, наші бригади медиків привозять майбутнього постояльця до корпусів для заселення. Якщо це необхідно, ми можемо здійснити транспортування лежачих пацієнтів.

Упорядкованість території

Територію нашого пансіонату упорядковували найкращі ландшафтні дизайнери. Тому наші постояльці почуваються тут затишно, вони можуть у будь-який час усамітнитися з друзями в альтанці або просто посидіти на лавочці.

Що потрібно надати для транспортування:

Якщо вам потрібно здійснити транспортування лежачого хворого або людини з обмеженими можливостями, залиште заявку. Для цього зверніться за вказаними контактами і повідомте диспетчеру нашої служби такі дані:

 • прізвище, ім’я та по батькові людини, якій потрібне перевезення;
 • вік хворого;
 • наявність захворювань та інших обмежень;
 • точну адресу місцезнаходження людини і точну адресу, куди її потрібно привезти;

Перевезення лежачих пацієнтів із компанією “Перший Український Будинок Престарілих”

Сервіс “Перший Український Будинок Престарілих” займається безпечним транспортуванням хворих. У компанії працюють досвідчені й уважні співробітники. Це і кваліфіковані лікарі, які можуть надати в дорозі необхідну медичну допомогу, і водії, які підберуть найоптимальніший маршрут, щоб швидше доставити хворого в пункт призначення.

Головні пріоритети компанії “Перший Український Будинок Престарілих”

Головним завданням сервісу “Перший Український Дім Престарілих” є створення максимально безпечних умов для перевезення ослаблених, зокрема й лежачих пацієнтів. У салоні авто створено спеціальні умови, щоб пацієнту було зручно, він не отримав травм у дорозі. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які регулярно проходять навчання, знають усі нюанси транспортування маломобільних громадян.

Самостійно перевозити хвору людину у звичайному автомобілі небезпечно, до того ж у дорозі стан людини може погіршитися, їй знадобиться екстрена допомога лікаря. Тому, краще не ризикувати і звернутися до професіоналів. До того ж служба “Бренд” пропонує найвигідніші в регіоні ціни.

Коли потрібна послуга перевезення пацієнтів

Послуга перевезення потрібна не тільки тяжкохворим людям, таким чином можна транспортувати літніх людей у поліклініки, пансіонати, санаторії, та й просто – з однієї адреси на іншу.

Фахівці компанії займуться перевезенням людей таких категорій:

 • лежачі хворі, які не можуть вставати з ліжка;
 • інваліди, які пересуваються в кріслі;
 • хворі, які виписуються з лікарні, яким прописано постільний режим;
 • пацієнти з травмами, тимчасово обмежені в русі.

Спеціально обладнаний транспорт дасть змогу безпечно перевезти клієнта в будь-який необхідний пункт призначення.

Які вимоги висуваються до автомобіля

В автомобілях, призначених для перевезення маломобільних громадян, створено всі умови для комфортної поїздки. Машина оснащена спеціальним обладнанням. У салоні створено такі умови:

 • присутній кондиціонер, з його допомогою підтримується сприятливий клімат під час поїздки;
 • облаштовано місце для зручного розміщення пацієнта;
 • передбачено місця для супроводжуючих осіб;
 • якісна шумоізоляція унеможливлює проникнення сторонніх звуків з вулиці;
 • наявність носилок для внесення і виносу з авто лежачого хворого;
 • у машині є засіб зв’язку з водієм.

Усі водії, які працюють у компанії, мають солідний досвід водіння, добре знають і дотримуються правил дорожнього руху, не перевищують швидкісного режиму.

З компанією “Перший Український Дім для людей похилого віку” пацієнт буде дбайливо й оперативно доставлений до місця призначення.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!